SOIC

Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar med Ostindiefararen Götheborg

Ledning och Ekonomi

Peter Alexandersson, Verkställande direktör
Telefon: 0703-93 07 60
E-post: peter.alexandersson@soic.se

Katarina Eldh, Ekonomiansvarig och web shop
Telefon: 0703-41 88 86
E-post: katarina.eldh@soic.se

Marknad och kommunikation

Linda Mattsson, Marknadskoordinator
Telefon: 0704-06 92 16
E-post: linda.mattsson@soic.se

Maja Rönnbäck, Kommunikationsansvarig
Telefon: 0735-04 08 95
E-post: maja.ronnback@soic.se

Besöksverksamhet

Cecilia Bothorp, Eventansvarig
Telefon: 0736-46 53 95
E-post: cecilia.bothorp@soic.se

Skepp och anläggning

Joakim Severinson, Skeppsbyggmästare och driftschef
Telefon: 0706-23 25 10
E-post: joakim.severinson@soic.se

Nils Myers, Teknisk chef
Telefon: 0709-68 97 99
E-post: nils.myers@soic.se

Sven-Göran Svensson, Anläggning
Telefon: 0706-23 25 08
E-post: sven.goran.svensson@soic.se

Marie-Louise Edholm, Rigg och underhåll, volontärer
Telefon: 0736-97 92 11
E-post: marielouise.edholm@soic.se

 

Svenska Ostindiska Companiet AB

Adress

Eriksberg Pir Fyra 2
417 64 Göteborg
Sverige

Telefon

031-779 34 50

Karta


View Larger Map

Built by Hotbox Studios