KONTAKT

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar med Ostindiefararen Götheborg.

Ledning och ekonomi

Peter Alexandersson

Verkställande direktör
Telefon: 0703-93 07 60
E-post: peter.alexandersson@soic.se

Katarina Eldh

Ekonomiansvarig och web shop
Telefon: 0703-41 88 86
E-post: katarina.eldh@soic.se

Expeditionsledning och marknad

Kristoffer Bennis

Expeditionsansvarig
Telefon: 0733-90 20 02
E-post: kristoffer.bennis@soic.se

Susanne Klip

HR-ansvarig för fast besättning och jungmän

Telefon: 0735- 42 58 34

E-mail: susanne.klip@soic.se

Besöksverksamhet

Cecilia Bothorp

Eventansvarig
Telefon: 0736-46 53 95
E-post: cecilia.bothorp@soic.se

Skepp och anläggning

Joakim Severinson

Skeppsbyggmästare och driftschef fastighet och anläggning
Telefon: 0706-23 25 10
E-post: joakim.severinson@soic.se

Erik Palholmen

Teknisk chef
Telefon: 0705-93 03 82
E-post: erik.palholmen@soic.se

Marie-Louise Edholm

Rigg, underhåll och underhållsvolontärer
Telefon: 0736-97 92 11
E-post: marielouise.edholm@soic.se

  • Instagram - Vit Circle
  • YouTube - Vit Circle
  • Facebook - Vit Circle
  • Twitter - Vit Circle

Copyright © SOIC Ship Management AB

 

PRIVACY POLICY